Останні Новини та події

Обслуговування вузлів комерційного обліку

2019-07-09

Обґрунтування

щодо необхідності прийняття внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку, що сплачуються оператору зовнішніх інженерних Товариству з обмеженою відповідальністю «БРОКЕНЕРГІЯ»

На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017 р. No2119-VIII,  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»  розрахувало розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремим житловим будівлям м.Охтирка.

Внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 129.

Розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» на обслуговування відповідного(них) вузла(ів) комерційного обліку (їх складових частин), зокрема витрат на огляд, опломбування/розпломбування, періодичну повірку (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, ремонт та заміну допоміжних засобів вузла обліку.

Розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначено з розрахунку на один рік, для складової витрат на періодичну повірку законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки ділиться на строк міжповірочного інтервалу (періодичність повірки теплолічильників один раз на чотири роки) відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13 жовтня 2016 року № 1747 «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2016 року за № 1417/29547.

Витрати, пов’язані із обслуговуванням, визначено з урахуванням комплексу робіт і послуг, що здійснюються ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»  відповідно до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»«Про метрологію та метрологічну діяльність».

Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал.

Внески за обслуговування вузлів комерційного обліку, які встановлені для відповідного будинку з розрахунку на один рік, коригуються щороку.

Пропозиції та зауваження для подальшого прийняття рішення просимо надсилати до 30.07.2019 року на адресу ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»: м.Охтирка, вул.Снайпера, буд.13,
або до виконавчого комітету міської ради м. Охтирка, вул. Незалежності, 11.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Розмір внесків по кожному будинку у додатку до проекту рішення.

Додаток: Зведена таблиця розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії, що здійснює ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ"